Banyo dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken bir çok ayrıntı vardır. Bunların başında doğru fayans seçimi ve mobilyaların renkleri gelmektedir. İyi bir tercih banyonuzun şık ve modern görünmesine neden olacaktır. Görsel anlamda iyi bir banyoya sahip olmak demek hem evinizi bir bütün olarak şık göstermek hem de evinize gelen misafirlerinize göz kamaştırıcı bir alan sunmak demektir.

Banyo dekorasyonunda önemli olan noktalardan biri de kullanılan malzemelerin kalitesidir. Banyolar ıslak zemin olduğundan dolayı sürekli olarak su ile temas halindedir. Dolayısıyla ıslak zeminleriniz için tercih edeceğiniz ahşap mobilyaların suya dayanıklı olması metal bölümlerinde paslanma yapmaması gerekir.

[geo_reactions]

2018 banyo dekorasyon modelleri arasında birbirini tamamlayan pek çok model var bu nedenle de ilk öncelikli olarak banyonuzun büyüklüğü ve de şekli önemlidir. En güzel mobilyalar kare olan banyolarda kendisini göstereceğinden buralar için mobilya seçimleri biraz daha rahat olmuştur.

[geo_reactions]

Banyolarda mobilyanın yanı sıra aydınlatma konusu da çok önemlidir. Banyoların karanlık alanlar olduğunu düşünecek olursak burada açık renkli mobilyalarla birlikte aydınlatmanın da doğru olarak kullanılması gereklidir. Banyolarda en fazla tercih edilmesi gereken renkler mavi ve yeşillerdir. Üstelik renkli aksesuarlar ve kozmetik ürünler banyonuzu daha sıcak gösterebilecektir.

[geo_reactions]

Banyo dolaplarına bakacak olursak onlarda lavabo altı ya da klozet üstü tercih ediliyor. Daha geniş alan yaratmak için dolaplar daha küçük tercih ediliyor.

[geo_reactions]