Evinizde ya da ofisinizde duvarlar önemlidir. Buraya uygulayacağınız şık tasarımlar sayesinde şık bir alan oluşturabilirsiniz. Bazen tek bir çerçeve resim bile duvarın havasını değiştirebilir. Ancak duvarınızı farklı çerçeve ve resimlerle donattığınız da daha güzel alanlar oluşturabilirsiniz.

Sanatsal Çizimler

Sanatsal çizimler farklılık yaratmak için en doğru tercihtir. Bunun için doğal görünümlü sanatsal çizimleri tercih edebilir ve mekanın dekorasyonunu en güzel şekilde oluşturabilirsiniz. Modern bir tasarıma sahip olan evlerde sanatsal çizimler her zaman kendisini gösterecek ve klasiğin üzerine çıkacaktır.

Neon Işıklı Harfler

Aydınlatmanın insan hayatına katkısı büyük ancak yalnız aydınlatma değil aynı zamanda tasarımda da önemli bir yere sahiptir. Örneğin duvarınıza monte edeceğiniz neon ışıklı harflerle güzel bir duvar tasarımı oluşturabilirsiniz. Neon ışıklar duvar tasarımında son dönemlerde oldukça ilgi görüyor ve evin ya da ofisin havasını değiştiriyor.

Soyut Motifler

Duvarlarda tercih edilen diğer bir özellik ise soyut motifler. Yani duvar kağıtlarını kullandığınız zaman canlı renkli ve soyut motifler oluşturabilirsiniz. Duvar kağıtlarındaki eski moda bugünlerde tekrar geldi ancak bu kez 3 boyutlu halleriyle.

Duvardan Tavana

Duvarda tercih edilen bir başka tasarımda akıcılık. Yani duvardan başlayan altın rengi bir tasarım tavanın yarısına kadar gidebiliyor. Hatta gergi tavanlarla bu daha doğal ve estetik hale dönüştürülmüş durumda.

Tuğla Duvarlar

Dekorasyonda duvar modası denildiğinde hiç geçmeyecek bir model tuğla duvarlardır. Hem estetik hem de farklı bir sonuç ortaya çıkaran tuğla duvarlar. Otantik bir hava oluşturmada da oldukça etkilidir.

Modern, Renkli Ve Canlı

Yalın ve sade dekorasyonlu bir oturma odanız varsa duvarınıza kocaman bir renkli ve canlı motiflere sahip bir tablo asarsanız ortaya çıkan görüntü modern bir estetiğin tanımı olacaktır.

Ayna Pırıltısı

Aynaların gücü hiçbir zaman geri plana atılmaz. Özellikle küçük mekanlarda duvara uygulanacak olan ayna tasarımları sayesinde hem mekanı daha geniş göstereceksiniz. Hem de odanın havasını değiştirmiş olacaksınız.

Tekrarlayan Desenler

Tekrarlayan desenler, duvar kağıtlarında sıkça kullanılan ve yine modası asla geçmeyen duvar dekoru seçeneklerinden biri. Söz konusu yaşam alanının derinliğini ve hareketli imajını perçinleyen bu tür desenler her tarza uygun olmalarıyla da dikkat çekiyor.

2018 DUVAR TASARIMLARI